Всеукраїнський фестиваль народної творчості «Серце Карпат» пройшов у Східниці. «А фестиваль «Душа Карпат» вже вдруга відбудеться в Ізках!»- сказала Ольга Миронець, заслужений працівник культури України, директор фестивалів.

Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості «Серце Карпат», щойно завершився у Східниці.
У Конкурсній програмі фестивалю прийняли участь колективи з усіх областей України. На розгляд жюрі було представлено 127 конкурсних номера у номінаціях: вокал, хореографія та розмовний жанр. І у Східницю, на фестиваль «Серце Карпат», зібрались учасники різних вікових категорій, від дітей до людей поважного віку. Ось така статистика фестивалю.
А про організацію, емоціїї та про карпатські фестивалі розказує Ольга Василівна Миронець, яка тілько но повернулась з Карпат до Скадовська:
» По перше, дуже жалкую що серед учасників фестивалю не було скадовчан, ви моя підтримка і рідні очі, ви моя творча родина.
Про організацію фестивалю «Серце Карпат». 
З перших хвилин розмови з головою Східницької ОТГ Іваном Піляком, про ще тільки задум фестивалю, він сказав ,,Робимо! Наші люди варті кращого!,,
Сотні дзвінків, перемовин, оргмоментів!!!
І весь час ми відчували доброзичливість, щирість ,зацікавленість у проведені фестивалю і професіоналізм справжнього управлінця в особі голови селищної ради Східниці Івана Євгеновича Піляка!
Завдяки Вашому ,Іване Євгеновичу ,життєвому досвіду, витримці, виваженим рішенням, злагодженій командній роботі селищної ради і результативним діям,творчі колективи з багатьох областей України змогли прийняти участь у фестивалі!!!
Дякуємо !!!
Ми відчули велику повагу і небайдужість до розвитку культури ,її збереження і примноження традицій і звичаїв!
Неймовірна чистота ,благоустрій на найвищому рівні, розвинена інфраструктура, дбайливе ставлення до традцій і історії ,до духовності і культури!
І головне-до людей своєї громади!.
Про емоціїї говорити  навіть не варто, їх треба відчувати, побачити, пережити і лише тоді оцінити. А коли над чудовою природою Карпат лине народна пісня, коли діти заводять танок, коли щирі очі, посмішки, аплодисменти… коли серце радіє, і радість,  і щирість, і всі поруч друзі і творчі люди, то свято душі, насолода для серця. Тому і назва нашого фестивалю У Східниці » Серце карпат»
Фестиваль «Серце Карпат», який проходе у Східниці, не єдиний фестиваль який ми організовуємо та проводимо у Карпатах. Так, вже у січні 2021 року на еко-курорті Ізки, Міжгірського району, серед Карпатських полонин, вже вдруге пройде фестиваль народної творчості  «Душа Карпат». Тож запрошую в карпати.
Всім друзям мої вітання та подяка за творчість, розуміння та підтримку. За те, що ми одна велика родина українського народу з нашими традиціями, творчістю та таким цінним, культурним спадком. бережімо його, та передаємо дітям нашим!»
Про фестиваль «Душа карпат», який проходив у Ізках за посиланням: Найкращий відпочинок у Карпатах, то Ізкі. Фестиваль Душа Карпат на еко-курорті Ізкі.
0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *