На курортах Скадовська медуз майже немає. Море чисте, відпочинок комфортний. Чесне фото.

Все змінилось на курортах України. Якщо у минулі роки відпочиваючі, через медуз, нарікали на відпочинок на Чорному морі, то в 2020 році всі медузі на Азовському морі.

Про те як відпочивається в Кирилівці та Бердянську, повідомляють українські інтернет видання посилаючись на коментарі курортників з соціальних мереж.

 На Азовском море нашествие медуз и блох, которые больно жалят

Відпочинок у Скадовську 2020

А от курортний сезон 2020 у Скадовську радує містян та відпочиваючих чистотою водою в Джарилгачській затоці та у Чорному морі.

Чесне фото зі Скадовська, 2020

Медуз, в цьому сезоні, дуже мало, вода прозора, відсутні ілові осади, риба ловиться навіть з берега. «Морських блошок» які завжди дошкуляли любителям подовше «покиснути» в воді майже немає.

На острів Джарилгач збільшено кількість рейсів та оновлено катери. Відпочиваючих на острові побільшало, але це не впливає на якість відпочинку на Джарилгачі. На острові завжди чудово. І море, і пляжі, і природа.

Ресторани, кафе та літні майданчики працюють з дотримання карантинних вимог.

Чесне фото зі Скадовська, 2020

Про відпочинок на Азовському морі з інтернет видень:

«Цього року пляжі Азовського моря заполонили величезні медузи. А українці скаржаться, що в воді їх ще й кусають морські блохи. Вчений пояснює — основна причина в підвищенні температури і забрудненні води.

Люди скаржаться, що медузи заважають купатися, а також побоюються, що вони можуть вжалити.

Велика кількість медуз біля берега спостерігається тоді, коли вітер довго дув з моря. Треба відзначити, що медузи-корнероти харчуються планктоном. А планктон розвивається через те, що ми занадто забруднюємо наші моря.  Також відпочиваючі на Азовському морі розповідають, що в воді з’явилися морські блохи, які кусають навіть на глибині. Люди демонструють сліди від укусів, які схожі на невеликі запалення на шкірі.

Поки все спокійно в Чорному морі. У минулому році мережа вразили знімки з висоти в районі Одеси. Море сильно цвіло.»

 

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *